Dousa

Sprzedaż maszyn do szycia

- Wrocław

W przypadku zainteresowania konkretnym modelem lub jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt telefoniczny.
Numer stacjonarny: +48 71 328-73-66 (w godzinach otwarcia) lub komórkowy: +48 605-030-629.

Po transakcji w sklepie stacjonarnym odbywa się demonstracja możliwości danej maszyny - test i szkolenie z obsługi. Osoby zainteresowane zakupem maszyn mogą umówić się w innych terminach niż godziny otwarcia sklepu (np. w sobotę). Lokalizacja Zakładu Dousa znajduje się w dziale Kontakt (mapa dojazdu). Zapraszam.

kategorie: maszyny mechaniczne, maszyny komputerowe, maszyny specjalne, owerloki, cowerloki, hafciarki, plotery.

pokaż: maszyny Janome, maszyny Brother, maszyny Elna, maszyny Juki, maszyny Texi,
maszyny Siruba, maszyny Gritzner, maszyny Toyota, wszystkie maszyny.


Brother Little Angel KD144 - maszyny-mechaniczne model:


Model LA KD144.

cena: 480

dostępność: od ręki


Elna 1000 Sew Zebra - maszyny-mechaniczne model:


Maszyna wieloczynnościowa, 14 ściegów użytkowych i ozdobnych, półautomatyczne obszywanie dziurek.

cena: 499

dostępność: od ręki


Janome Juno E1015 - maszyny-mechaniczne model:


JUNO by JANOME E1015 - prosta w obsłudze. Posiada 15 programów ściegowych, półautomatyczne obszywanie dziurek, chwytacz wahadłowy, wolne ramię, zatrzaskowe mocowanie stopki. Doskonała dla osób zaczynających przygodę z szyciem.

cena: 499

dostępność: od ręki


Brother BQ17 - maszyny-mechaniczne model:


17 ściegów podstawowych (w tym szwy ozdobne), 6. punktowe ząbki zapewniające transport tkanin o różnej grubości, zatrzaskowy system mocowania stopek, regulacja naprężenia górnej nici. Wygodna w transporcie, posiada wbudowany uchwyt.

cena: 590

dostępność: od ręki


Janome Juno E1019 - maszyny-mechaniczne model:


E1019 jest kolejnym modelem z serii Juno - doskonała maszyna do szycia, która świetnie sprawdzi się w każdym domu. Posiada 19 programów ściegowych, wbudowany nawlekacz igły, chwytacz rotacyjny, wygodne w użyciu i czytelne pokrętła regulacji i wyboru programów ściegowych.

cena: 699

dostępność: od ręki


Brother BQ25 - maszyny-mechaniczne model:


25 ściegów - prosty, zygzakowy, ślepy, muszelkowy, elastyczny, podwójny, owerlokowy, piórkowy, potrójny ścieg zygzakowy, ściegi ozdobne. Płynna regulację gęstości ściegu, możliwość pracy podwójną igłą i szycie dwoma kolorami.

cena: 720

dostępność: od ręki


Brother RH127 - maszyny-mechaniczne model:


Przeznaczona  do domowego szycia, solidna konstrukcja, metalowy korpus i podzespoły, rotacyjny chwytacz. Maszyna wyposażona w ściegi użytkowe, wzmocnione, elastyczne - łącznie 27 ściegów.

cena: 780

dostępność: od ręki


Elna eXplore 220 - maszyny-mechaniczne model:


Maszyna ze ściegiem overlockowym zamkniętym, otwartym i elastycznym. 15 ściegów użytkowych, 4-stopniowe obszywanie dziurek, płynna regulacja dł. i szer. ściegu.

cena: 799

dostępność: od ręki


Janome 920 - maszyny-mechaniczne model:


Z okazji 90-tych urodzin firma Janome wprowadziła nowy model maszyny do szycia - Janome 920. To funkcjonalna i tania z automatyczne obszywana dziurką i 20 ściegami, z pomocą których możesz cieszyć się radością szycia.

cena: 849

dostępność: od ręki


Brother BN27 - maszyny-mechaniczne model:


Cicha i szybka maszyna, 27 ściegów, automatyczny nawlekacz, stopki mocowane na zatrzask, płynna regulacja szerokości i gęstości ściegu.

cena: 880

dostępność: od ręki


Elna eXplore 240 - maszyny-mechaniczne model:


22 ściegi użytkowe i ozdobne, automatyczne obszywanie dziurek, płynna regulacja długości i szer. ściegu. Maszyna do szycia ze ściegiem overlockowym zamkniętym, otwartym i elastycznym.

cena: 899

dostępność: od ręki


Janome Jubilee 60507 - maszyny-mechaniczne model:


19 programów ściegowych. Maszyna wielofunkcyjna zaprojektowana z okazji wyprodukowania 60-cio milionowej maszyny przez firmę Janome. Posiada najważniejsze ściegi (zyg-zak, kryty, ścieg stebnowy, owerlokowy) i funkcje (regulowany docisk stopki, regulację długości i szerokości ściegu, wbudowany nawlekacz) oraz metalowe podzespoły, które czynią ją niezawodną i trwałą na lata.

cena: 998

dostępność: od ręki


Janome 415 - maszyny-mechaniczne model:


chwytacz wah., 15 ściegów, dziurka 4 stopniowa, regulacja długości i szerokości ściegów

cena: 999

dostępność: od ręki


Elna eXplore 320 - maszyny-mechaniczne model:


18 ściegów, 4-stopniowe obrzucanie dziurek, regulowana długość i szerokość ściegu, rotacyjny chwytacz - cicha praca, wolne ramię, szycie wstecz, metalowe podzespoły + plastikowa walizka

cena: 1099

dostępność: od ręki


Janome 423S - maszyny-mechaniczne model:


chwytacz wahadłowy, 23 ściegi, dziurka automatyczna, regulacja długości i szerokości ściegów

cena: 1199

dostępność: od ręki


Elna eXplore 340 - maszyny-mechaniczne model:


22 ściegi, automatyczne obrzucanie dziurek, reg. długość i szerokość ściegu, automatyczne nawlekanie igły, rot. chwytacz - cicha praca, wolne ramię, szycie wstecz, metalowe podzespoły, bogate wyposażenie + stabilna plastikowa walizka + stopka do wszywania zamków krytych

cena: 1199

dostępność: od ręki


Janome 393 - maszyny-mechaniczne model:


Walizkowa maszyna do szycia. Metalowa, wytrzymała, doskonale sprawdzi się podczas częstego szycia (np. w domowej pracowni krawieckiej). Można zamontować na stole, rozstaw uchwytów jest taki sam jak w starszych modelach Łucznika. W zestawie sztywna walizka. 3 lata gwarancji.

cena: 1199

dostępność: od ręki


Elna 3210 Jeans - maszyny-mechaniczne model:


19 ściegów użytkowych i ozdobnych, automat. dziurka, nawlekacz igły, rotacyjny chwytacz, płynna regulacja długości i szerokości ściegu, ścieg super overlockowy

cena: 1699

dostępność: od ręki


Istnieje możliwość telefonicznego zamówienia maszyn/y i dowóz pod wskazany adres -> szaczegóły dostawy.
Numer stacjonarny: +48 71 328-73-66 (w godzinach otwarcia) lub komórkowy: +48 605-030-629.

Cena maszyny zależna od kursu Euro i USD. Towary prezentowane na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Jest to jedynie zaproszenie do rozpoczęcia współpracy (art. 71 k.c.). Aktualna i pełna oferta dostępna jest w sklepie.

Opisy oraz zdjęcia produktów zamieszczonych na stronie prezentowane są za zgodą firm ETI (Janome), MEGA (Elna, Toyota), Impall (Juki, Siruba), EMB (Brother), WIKING (Husqvarna) - głównych dystrybutorów maszyn w Polsce.

skocz na górę ↑